Esinemised

Märts

02.03   Juubel Endla Talus, Harjumaa

8.03     Tabivere Rahvamaja  (Tartumaa) kell 20.00

9.03     Karksi -Nuia Rahvamaja  19.00

15.03   Sandla Rahvamaja (Saaremaa)

16.03   Alfredi Pubi (Tallinn)

22.03. Esku Külaselts (Jõgevamaa)

23.03   Kreisi Trahter (Paide)

30.03  Trahter Postipoiss (Pärnu)

Aprill

06.04  Pilistvere Rahvamaja kell 19.00

12.04  Paistu Rahvamaja (Viljandimaa) 20.00 – 00.45

19.04  Black Rose pubi (Viimsi, Tallinn)

20.04  Broneeritud 

26.04  Erapidu (Rene juubel) (Karvin ja Mai)

27.04  Puiatu Rahvamaja (Viljandimaa) (Mai ja Karvin)

Mai

3.05 broneeritud

4.05 broneeritud

11.05   Alfredi Pubi (Tallinn)

16.05  Tantsuõhtu  Õpetajate majas  (Tallinna) kell  17.00-19.00

18.05  Trahter Postipoiss (Pärnu)

Juuni

15.06   Kabala  jaanituli (Järvamaa)

21.06   Alavere jaanituli (Harjumaa)

22.06   Kärla jaanituli  ( Saaremaal)

23.06   Kullamaa jaanituli  (Läänemaa)

29.06  Trahter Postipoiss (Pärnu)

Juuli

06.07   Erapidu Soo puhkemajas (Tartumaa)

13.07   Valma Küla ( Viljandimaa)?

20.07   Trahter Postipoiss  (Pärnu)

27.07   Paadrema Rahvamaja Pärnumaa (Karvin ja Mai)

August

10.08   Erapidu Soo puhkemajas  (Tartumaa, Tartu ATT endiste töötajate kokkutulek)

17.08.  Ardu küla päev  20.00

23.08  Kilingi-Nõmme Klubi 

24.08  Trahter Postipoiss (Pärnu)

September

7.09    Juubel Tallinnas 

13.09  Kohvik Põlva (Põlva linn)

14.09  Kungla Seltsimaja (Võrumaa)

28.09  Georgi Söögituba (Väike-Maarja)

Oktoober

12.10   Sipa Ankur Baar (Raplamaa)

19.10   Alfredi Pubi  (Tallinn)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              26.10  Trahter Postipoiss (Pärnu)

November

02.11 Võsu Rannaklubi  (Lääne-Virumaa)

09.11 Sindi Seltsimaja vokaalansambli juubeli kontsert

16.11  Katariina Kelder  (Rakvere) 

22.11 Lümanda  Rahvamaja? 

23.11  Tammiku Rahvamaja (Ida -Virumaa)

Detsember

07.12   Trahter Postipoiss (Pärnu)

13.12   Mooste Kultuurimaja (Põlvamaa)?

14.12  Setomaa Kultuurikeskus (Võrumaa) 

20.12  Pürksi Kultuurimaja (Läänemaa)?

21.12   Nõo Kultuurimaja  (Tartumaa)?

25.12 Sõmerpalu KS (Võrumaa)?

27.12   Aste Rahvamaja (Saaremaa)

28.12  Vihtra Külakeskus (Pärnumaa)

2025

23.06.25  Käru RM

Ansambel koos õhtujuhtimisega teie peoõhtule!
Oleme kättesaadavad ka facebookis : ttps://www.facebook.com/ansambel.kruiis
You Tubes :  https://www.youtube.com/channel/UCiElPS7yEJP6GtU6hXSLncA 
Kirjutada saate : ansambelkruiis@gmail.com
Mai Einama –  5183410
Ervin Lillepea – 5230069
Ootame teid meie esinemistele!