Ansambel koos õhtujuhtimisega teie peoõhtule!

Oleme kättesaadavad ka facebookis : ttps://www.facebook.com/ansambel.kruiis

Mai Einama 

5183410

Ervin Lillepea 

5230069

Ootame teid meie esinemistele!

Mängugraafik  aastal 2020

Juuni 2020

 

 

6.06       Nõmme Kõrts Rapla

12.06   Pubi Africa (Haapsalu)

13.06   Trahter Potipoiss (Pärnu) kell 22.00

19. 06   Suur Vend  (Viljandi) kell 22.00

 

Juuli 2020

3.07  Maaritsa Rahvamaja  (Põlvamaa)

4.07

10.07

11.07

11.07 Kunda Küla seltsimaja kell 20.00

17.07     juubel Nõmme Kõrtsus

18.07     Hakkjala Küla Külapäev, Saaremaa

24.07     firma suvepäevad Järveveere Puhkekeskuses , Viljandimaa

25.07  Kapteni Kõrts  (Saaremaa)

31.07  Trahter Postipoiss  (Pärnu) kell 22.00

August 2020

1.08  Soonurme Küla Külapäev kell 14.00 ( Lüganuse vald,  Ida -Virumaa) kell 15.00

1.08  Virma Pubi (Rakvere)

7.08

8.08.    Rakke Päev  (Rakke, Väike.Maarja vald) kell 14.00 

8.08   Suur Vend (Viljandi) kell 22.00

14.08   Kapteni Kõrts  (Saaremaa) kell 22.00 (väike koosseis)

15.08. Trahter Potipoiss (Pärnu)

21.08   Vana – Koiola  (Põlvamaa) kell 21.00

22.08. Vaida Kohvikute päev 21.00

23.08  Võntküla Külapäev (Lääne Nigula vald) kell 17.00

28.08  Aravu Rahvamaja (Põlvamaa)

29.08 Kiideva Külaselts  (Läänemaa)

September 2020

4.09

5.09

11.09    Pubi Povegelia (Võru)

12.09  Talumehe Kõrts   (Haapsalu) kell 21.00

18.09

19.09  Trahter Potipoiss (Pärnu) kell 21.00

25.09  Nõmmu Kõrts (Raplamaa)

26.09  Big Ben Pubi  (Tartu)  kell 21.30

Oktoober 2020

2.10    Kasepää Rahvamaja (Jõgevamaa) kell 19.00

3.10     Kreisi Trahter  (Paide, Järvamaa)

8.10     tantsuõhtu  Kultuurikeskus Kaja (Tallinn)

9.10     Hiiu Pufet (Tallinn)

10.10  Sangaste Kultuurimaja (Valgamaa)

16.10  Värska Lahe Kohvik kell 21.00

17.10 Katariina Kelder ( Rakvere) kell 21.00

23.10 Suur Vend (Viljandi) kell 22.00

24.10  Georgi Söögituba  (Väike -Maarja)

30.10   Orava RM (Võrumaa)

31.10 Talumehe Kõrts (Haapsalu) kell 22.00

November 2020

6.11      Trahter Postipoiss ( Pärnu) kell 21.00

7.11     Big Ben Pubi kell 21.30

13.11   Kambja Kultuurikeskus

14.11  Puiatu  (Viljandimaa)

20.11  Valguta Seltsimaja

21.11   Juubel Valgamaal

21.11  Kerro Pereklubi  (Järvamaa)

27.11    Alfredi Pubi (Tallinn)  kell 21.00

28.11 Talumehe Kõrts (Haapsalu ) 20.00

 

Detsember 2020

4.12 Suur Vend (Viljandi) kell 22.00

5.12 Katariina Kelder (Rakvere ) kell 21.00

12.12  Laeva Kultuurimaja (päevane üritus)

12.12  Big Ben Pubi  ( Tartu) kell 21.30

13.12  Jõelähtme Rahvamaja?

18.12  Leevi Rahvamaja  (Põlvamaa)

19.12 Väike – Maarja RM

23.12   Salme Kultuurimaja (Saaremaa)

26.12  firma jõulupidu Pärnumaal Uueda Turismitalu

30.12   Oisu Rahvamaja  (Järvamaa)

31.12

 

2021 aasta

Jaanuar 2021

2.jaanuar  Mõnite RM uusaasta pidu

30. jaanuar Nõmme Kõrts

Märts 2021

12märts  Nõmme Kõrts

Aprill 2021

9.aprill sünnipäev Pärnus

23.aprill Mooste Kultuurimaja (Põlvamaa)

24.aprill erapidu Raplas

Juuni 2021

19.juuni Linte jaanituli (Põlvamaa)

23. juuni Peetri Rahvamaja (Järvamaa)

25.juuni  Maaritsa Jaanituli ?

Juuli 2021

10.juuli Virtsu Merepäevad

September 2021

18. septemeber  Nõmme Kõrts

November 2021

5.november Nõmme Kõrts.juui