Ansambel Kruiis  koosseisus on kolm liiget, kes kõik on olnud  varem tegevad erinevates muusikakollektiivides ja omavad pikaajalist lavakogemust.

 

           Mai Einama (vokaal, klahvpillid)
Mai on 12 aastat olnud tegev ansambli Svips klahvpillimängija ja lauljana. Lavakogemust on nende aastate jooksul kogunenud ohtralt. On olnud mitmeid Televisiooni esinemisi  ja  arvukaid avalikke ülesastumisi nii  suurematel kui väiksematel lavadel.

 

Ervin Lillepea – (vokaal, kitarrid)
Ervin
on teada tuntud kõigis Eestimaa nurkades. Rohkem kui 40 aastase  lavakogemusega professionaalne laulja-muusik-laulukirjutaja on olnud ansamblite “Raster” ja “Defitsiit” solist.  Aastal 2000 krooniti Ervin  „Eesti Valsikuningaks” . Ta on A. Oidi lauluvõistluse laureaat aastatel 1981  looga „Hällilaul” ja 1984 lauluga „Tule õeke”.  20 aastat on tegelenud aktiivselt laste teatritega (Onu Ervini lasteteater).

 

          Karvin Lillepea ( vokaal, akustiline kitarr, klahvpillid, trummid)
Karvin
on professionaalne muusik-laulja- laulukirjutaja. On tegutsenud erinevates suuremates bändides trummarina – Supernova , Gerli Padar & Glive ja on hetkel tegev bändis  The Skyline.

 

Meie ansambli repertuaar on väga mahukas. Oleme suutelised õhtujooksul valima laule pea  700 erineva nii tuntud kui vähem tuntud laulu seast. Lood valime  vastavalt publiku maitse-eelistusele. Repertuaaris on erinevaid tantsurütme nii nooremale  kui vanemale publikule.
Solistidena ja pillimeestena oleme laval kõik tegevad.  Pillideks: süntesaator, soolokitarr, akustiline kitarr ja soovi korral ka trummid.
Meie poolt pakutavale tantsumuusikale lisavad omakorda värvi ja meeleolu laser- ja LED valguse efektid, mis muudavad peosaali veelgi hubasemaks ja peoõhtu nauditavamaks.
Pillimäng on olnud läbi aegade meie jaoks üks ülimalt tore meelelahutus.

Oleme  täis energiat ja esinemislusti, milles Te saate ise veenduda, kui meid oma peoõhtule tellite!

Toredate kohtumisteni!